Upravit stránku

Alice Rottová žije se svojí rodinou v rodinném domě v klidné části Rychnova nad Kněžnou deset let. Vloni v květnu nás oslovila prostřednictvím webových stránek. Ve svém mailu popsala, že při odzimování bazénu (kopaný bazén od společnosti Mountfield) zjistili v jeho rohové části vytrženou fólii v délce minimálně půl metru. V tu chvíli bylo jasné, že bazén dosloužil a bude nutné jej opravit či kompletně zrekonstruovat.

Prvním krokem k vyřešení situace byla osobní návštěva paní Rottové naší provozovny v Česticích, kde dostala vzorník bazénových fólií ELBEblue line. Z celkem 21 barevných vzorů a odstínů nakonec zvolila modrou mozaiku. „Původně jsem přemýšlela o modrém mramoru, ale nakonec vyhrála klasika, modrá mozaika. Trochu jsem se bála nějakých experimentů,“ vzpomíná paní Rottová. Protože se koupací sezona kvapem blížila a naši izolatéři měli plán práce dlouho dopředu plný, nastal problém, kdo se rekonstrukce bazénu ujme. Izolprotan má za dobu svého fungování rozsáhlou síť zkušených izolatérů, s nimiž úspěšně spolupracuje. Paní Rottové jsme proto doporučili pana Jiřího Peteru z Nového Města nad Metují. „Pan Petera byl ochotný a hned přijel, to bylo někdy v dubnu. Vybavuji si, že ten den hrozně pršelo, pobíhali jsme tu s metrem… ,“ směje se paní Rottová. „Měl už nasmlouvané i jiné akce, ale slíbil, že v červnu to půjde. Samotná rekonstrukce mu trvala asi dva a půl dne, ke konci června už jsme se mohli koupat.“ S profesionálním přístupem Jiřího Petery byla paní Rottová maximálně spokojená. „Udělal to perfektně, je šikovný,“ říká.

 Zatímco zbytek rodiny bazén hojně využívá, paní domu u něj tráví čas spíše výjimečně. „U bazénu ráda v klidu posedím, potřebuji však k tomu mít svou pohodu a nezbytné je i slunce, aby to byl požitek. To se ale stane málokdy. Manžel ale bazén využívá denně, chodí do něj, než jde do práce. Od dubna do října,“ uzavírá paní Alice Rottová.

Přemýšlíte o rekonstrukci vašeho bazénu? Obraťte se na nás!

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Nahoru