Hydroizolační fólie pro váš dům i zahradu

Volejte na infolinku +420 724 966 794


Mráz, sníh a zimní ráz počasí? Nevadí, fólie Protan jsou zpracovatelné i za mínusových teplot

16.01.2018 12:17

Mráz, sníh a zimní ráz počasí? Nevadí, fólie Protan jsou zpracovatelné i za mínusových teplot

Hydroizolační fólie Protan na bázi PVC jsou zpracovatelné v zimním období bez ohledu na stupeň mrazu. Zpracovatelnost za mínusových teplot je stále velkým kladem a předností fóliového systému Protan, protože tak logicky odpadá technologická přestávka způsobená zimním obdobím.

Vodotěsné izolační pásy Protan jsou vyráběny a vyvíjeny norským výrobcem a stále jsou zdokonalovány pro aplikace v drsných severských podmínkách Skandinávských zemí. Společnost Protan vlastní ve Skandinávii izolatérské firmy, které čítají 450 zaměstnanců. Z této vlastní základny sbírá zkušenosti se svařováním a aplikováním systému Protan v zimním období, převažujícím v těchto zeměpisných šířkách. Vývoj zohlednil do dnešní doby poznatky zpětné vazby z praxe do výroby. Čtyřicetileté zkušenosti s pásy Protan v Norsku, Švédsku, Finsku, Dánsku a Islandu jsou zárukou kvality i pro zeměpisné umístění naší země. Protan se v České republice zpracovává již od roku 1998 kvalitně, bez vlivu na roční období a bez reklamací na kvalitu materiálu.

Dobrá zpracovatelnost za extrémních teplot pod bodem mrazu je jedním z ukazatelů kvality výrobku. Hydroizolace Protan patří k nejkvalitnějším výrobkům ve svém oboru na světovém trhu. Znamená to také, že se neřadí k cenově níže položeným. Automaticky to spolu souvisí. Aby výrobek splňoval požadavky přísných evropských norem, musí být vyroben z kvalitních surovin předních světových dodavatelů. Hydroizolace vystavená výkyvům teplot během dne i během ročního období a působení UV záření je závislá na kvalitě přísad - pigmentů, stabilizátorů a změkčovadel. Výrobce si může zvolit nejen kvalitu a cenovou hladinu surovin, ale také materiálovou bázi. Protan nepoužívá v receptuře žádné fólie přísady na bázi těžkých kovů, které mají negativní vliv na životní prostředí. Kvalitou všech součástí tvořících hydroizolační pás jako celek je lídrem světových výrobců povlakových krytin.

 

 

Fólie Protan odolají mrazu i sněhu. Přesvědčte se o tom!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Pro rychlejší informaci můžete volat  +420 724 966 794Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru novinek

© 2018, IZOLPROTAN s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na Profesionální CMS | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑